קבל שירות מהיר 24 שעות 7 ימים בשבוע מויטלי המנעולן

לחץ כאן וקבל מענה מהיר

פורץ כספות

הדבר היקר שלכם בידיים טובות

כספת היא דבר יקר, וקשה להפקיר אותו בידי אדם זר. אלו יכולים להיות סכומי כסף גדולים, תכשיטים יקרים, או כל נכס יקר שבחרתם להחביא מעין זרים. אם נזקקתם לפורץ כספות, חשוב שתבחרו בפורץ אמין, בעל אישור ממשטרת ישראל, אמין ומקצועי.

איך זה קורה?

כל כספת מצוידת בקוד ובלעדיה היא לא תפתח. קורה ומרוב לחץ או בלבול שכח בעליו של הכספת את הקוד שלו, ולא זוכר את המספר הנכון. הוא עומד חסר אונים מול הכספת שלו, שמסרבת להפתח. לפעמים ננעלת הכספת ללא סיבה ברורה, המנגנון מתקלקל, מישהו סגר אותה בצורה לא נכונה. כל המקרים הללו מחייבים הזמנה של פורץ כספות מקצועי, ובדרך כלל חשוב גם שיהיה שירות מהיר.

כספות מסובכות

תחום הכספות דורש מקצועיות, יותר מכל תחום אחר. מנעולן פשוט יכול לפתוח דלתות אפילו בהצלחה מרובה, אך כאשר מדובר בכספת הדברים מורכבים פי כמה. ישנם הרבה סוגים של כספות, ולכל אחת מותקנת דלת שונה. בדרך כלל מתקינים בכספת מנעולים מתוחכמים ומסובכים הרבה יותר ממנעול של דלת רגילה. אם מישהו חשב שאפשר לנסות להתגבר על התקלה לבד, ובעזרת כמה דפיקות פטיש, הדלת תכנע, עדיף שיוותר כבר מהתחלה. יותר ויותר אנשים הרסו לעצמם את הכספת הפרטית בגלל נסיונם הביש להיות פורץ כספות מזדמן.

יש להכיר את מבנה הכספת לסוגיה כדי לטפל בה הכי נכון. אף אחד לא רוצה להשאר עם כספת פגומה, או חלילה להזיק לנכס המוסתר. רק ידיים מקצועיות אמורות לטפל בכספת בצורה הכי בטוחה.


לחברת מפתח השלום פורץ כספות מקצועי ומיומן, אשר קנה את הידע הרב מנסיון רב השנים, בה צבר ידע רב.

פורץ כספות אמין

כספות היא דבר רגיש, והם מהווים פרצה קוראת לגנב. כדי להיות בטוחים שהכספת לא נחשפת בפני גורם פלילי, חשוב שהפורץ יהיה אמין והכי בטוח. רק מנעולן שמצויד בתעודה מורשית מטעם משטרת ישראל, יכול להבטיח כי אף נזק לא יגרם לרכוש בעקבות הפריצה שתהיה.

לחברת מפתח השלום אישורים מטעם משטרת ישראל, הם מעידים כי עמדו בכל התקנים של המשטרה, וכי הם מיומנים לפרוץ כספות בצורה הטובה ביותר.


כי בכספת שלכם רשאי לטפל רק מנעולן מיומן, פנו לחברת מפתח השלום ומסרו את הכספת לידיים הכי בטוחות.