קבל שירות מהיר 24 שעות 7 ימים בשבוע מויטלי המנעולן

לחץ כאן וקבל מענה מהיר

שכפול שלטים

השלט שלך התחיל קצת ל'גמגם' ואינו פועל ראוי? אתה חושש השלט יאבד ותצטרך להזמין פורץ מנעולים? מכל סיבה, כאשר תבחר לבצע שכפול שלטים, עומדות לפניך שתי אופציות.

האופציה הראשונה היא רכישת שלט מאתרי אינטרנט בארץ או מחו”ל, תוך בחירה בשלט אוניברסלי שמתאים לכל שער. האופציה השנייה היא פניה לאיש מקצוע מומחה – המנעולן, שיבצע עבורך שכפול שלטים בדייקנות ובמקצועיות ויוודא כי השלט המשוכפל עובד כראוי.

 

שכפול שלטים– עלות נמוכה, יתרונות רבים

אפשר כמובן להזמין שלט אוניברסלי מחברה סינית לא ידועה דרך האינטרנט. הבעיה היא שלא כל שלט באמת מתאים לכל שער. ברוב המקרים יש לצרוב את הקוד בעזרת תוכנת מחשב על השלט, בכדי שהשלט ידע מה לשגר אל השער בכדי שיפתח. במקרים מסוימים השלטים עובדים על קוד משתנה, המצריך קידוד- הכנסה של השלט למאגר הקיים השער. נראה כי כך או כך תצטרכו את שירותיו של איש מקצוע המומחה בשכפול שלטים.

משום ששכפול שלטים מסתכם במחיר נמוך ביותר, למשל ניתן למצוא שכפול שלט לשער חשמלי ב150 שח בסך הכל, אין טעם להשקיע זמן רב בחיפוש אחר שלטים באינטרנט, אלא מראש לגשת למקצוענים לביצוע שכפול השלטים.יש להדגיש מראש כי שלטים לרכב למשל, לא תמיד ניתן לשכפל- אלא אם מדובר בשכפול מתוך מספר הקצאות מותרות או על ידי השגת אישור מיוחד לשכפול, מפאת רמת האבטחה הגבוהה של הרכב. במרבית הפעמים אין בעיה לבצע שכפול, או שיש מספר הקצאות זמין לשכפול השלט.

במפתח השלום תוכלו לבצע שכפול שלטים לכל שלט שתצטרכו- משכפול שלט לרכב, לשער חשמלי, לאופנוע או קטנוע ועוד. שכפול שלטים אצל מפתח השלום מאפשר לכם לדעת בוודאות כי אתם יוצאים עם שלט נוסף שבטוח עובד, וכי יש לכם למי לפנות בכל מקרה של שאלה או הכוונה באופן השימוש. אל תחכו עם שכפול השלטים, אינכם יודעים באיזה יום יאבד לכם השלט או מתי יחליט השלט שלא לפעול. התכוננו מראש ובצעו כבר היום שכפול שלטים במפתח השלום, ותיהנו מאיכות ומקצועניות ללא פשרות ומשירות מצוין.